DOŁĄCZ DO ROZWIJAJĄCEGO SIĘ ZESPOŁU!

DYNAMICZNY ROZWÓJ

Firma KrakZnicz to lider na rynku sprzedaży zniczy w Małopolsce. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i najwyższej jakości produktom, zyskaliśmy zaufanie tysięcy klientów. Teraz Ty możesz stać się częścią naszego sukcesu!

Najnowsze oferty pracy

Główne obowiązki:

  • Praca przy składaniu zamówień,
  • załadunku i rozładunku samochodów
  • obsługa klienta, wydawanie zamówień

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • obsługa komputera,
  • obsługa wózka paletowego, wózka widłowego.

Oczekujemy zaangażowania, uczciwości, doświadczenia w pracy na magazynie.

Firma KRAK-ZNICZ Sp. J. jest przedstawicielem przedsiębiorstwa MAX-POL, potentatem na rynku produkcji zniczy, lampionów i wyrobów parafinowych.
Naszym głównym celem jest prowadzenie profesjonalnej sprzedaży, opartej na:

  • zadowoleniu klienta,
  • niskiej cenie produktów,
  • szybkiej i miłej obsłudze,
  • dostarczeniu towaru bezpośrednio do klienta.

Jesteśmy firmą obsługującą duże hurtownie i sieci sklepów na terenie Małopolski i Podkarpacia. Oferujemy szeroki asortyment produktów tj. zniczy szklanych i plastikowych, wkładów olejowych, parafinowych i elektrycznych oraz szerokiej gamy akcesoriów. Sprzedawane przez nas produkty wyróżniają się najwyższą jakością i starannością wykonania. Produkty te od wielu lat cieszą się dużym uznaniem wśród nabywców.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • promowanie produktów,
  • pozyskiwanie i obsługa klientów,
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji handlowych,
  • bezpośredni kontakt z klientem,
  • przygotowywanie ofert,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • negocjowanie warunków handlowych i cenowych,
  • tworzenia strategii handlowej i marketingowej,
  • optymalizacja procesów sprzedażowych i marketingowych,
  • analiza rynku, opracowywanie planów i strategii biznesowej,
  • analiza i monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • samodzielność, dokładność, kreatywność,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie

Stabilność i rozwój

Przyjazna atmosfera

Atrakcyjne wynagrodzenie

Jesteś zainteresowany? Napisz do nas!